Як визначити розмір взуття: корисні поради

Для того, щоб швидко і точно визначити розмір взуття для конкретної людини, необхідно виміряти довжину її стопи. Цей параметр є ключовим показником розміру взуття.

Для замірювання необхідно використовувати сантиметр або лінійку, проводячи замір ОБОХ стоп. Найкраще заміри виконувати в другій половині дня, коли стопа збільшується від навантаження.

Варто зазначити, що у різних людей довжини правої та лівої стопи можуть відрізнятися, тому для більш точного результату необхідно виконати заміри саме ОБОХ ніг та використовувати більше значення після вимірювання.

Як правильно робити заміри ніг

Для виконання заміру необхідно:

  • взяти аркуш білого паперу та покласти його на підлогу
  • стати на нього обома ногами
  • обвести контури стоп олівцем, тримаючи його виключно вертикально (Малюнок 1).
Як правильно робити заміри ніг
Малюнок 1

Для визначення вашого розміру взуття необхідно взяти точки на малюнку, які знаходяться на максимальному віддаленні одна від іншої. Далі, за допомогою лінійки необхідно заміряти відстань між цими точками та додати до кінцевої цифри 0,5 см (Малюнок 2).

Як правильно робити заміри стоп
Малюнок 2

Після того, як ви визначили довжину своєї більшої стопи, можна легко знайти свій розмір взуття в таблиці виробника.

Це важливо!

Також варто зазначити, що різні виробники можуть мати свої власні сітки розмірів, тому кожного разу, коли здійснюється замовлення взуття, необхідно враховувати параметри своєї стопи та розмірну сітку виробника. Це допоможе забезпечити правильний підбір вашого розміру.